Slovenski nogometni prvoligaš Bravo, ki ga v ponedeljek v 22. krogu Prve lige Telemach čaka obračun z Aluminijem, je predstavil novo okrepitev. Kot so sporočili iz kluba, je šišenski klub okrepil Luka Lukanić.
Enaindvajsetletni hrvaški vezist je podpisal pogodbo do konca letošnje sezone, sicer pa je pred tem igral za propadle Domžale, kjer je na devetih tekmah prispeval podajo.
Lukanić je nogometno pot začel v Zagrebu, kjer se je prebijal skozi selekcije Dinama in vseskozi nastopal tudi za mlajše hrvaške reprezentance. Pot ga je iz Dinama vodila v Bosno in Hercegovino, kjer je igral za Zrinjski Mostar ter kasneje v Belgijo v ekipo Jung Genk.
“Luka je igral za vse mlajše selekcije hrvaške reprezentance, kar pove ogromno. S seboj prinaša tudi precej izkušenj iz tujine, ob tem pa se je seznanil tudi že z zahtevnostjo Prve lige Telemach. Luka je že na treningih in se navaja na novo sredino in naš sistem igre. Fantje so ga lepo sprejeli in verjamem, da se bo hitro navadil tudi na zahteve kluba,” je dejal športni direktor Brava Dejan Močnik.
Bravo, ki je v četrtek iz Domžal pripeljal tudi mladega vratarja Benjamina Matičiča, je v sredini lestvice v prvoligaški konkurenci, v spomladanskem delu je na treh tekmah trikrat izgubil.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal







Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!