Poljska zvezdnica na sprinterski obračun izzvala znanega youtuberja

Atletika 7. Avg 202415:36 0 komentarjev
Ewa Swoboda

Poljska sprinterka Ewa Swoboda je izzvala znanega ustvarjalca vsebin IShowSpeeda na sprinterski obračun, potem ko je 19-letnik trdil, da ga nihče na svetu ne more premagati.

27-letnica je nastope na olimpijskih igrah končala v polfinalu ženskega teka na 100 m, s časom 11,08 sekunde je zasedla četrto mesto v svoji skupini.

Swoboda je dvakratna dobitnica medalje na evropskih prvenstvih, na svetovnem dvoranskem prvenstvu v Glasgowu pa je letos osvojila srebro v teku na 60 metrov. Na prostem ima na 100 m rekord 10,94 sekunde.

Kljub temu je Speed, čigar pravo ime je Darren Watkins mlajši, svojemu številnemu občinstvu na nedavnem streamu ponosno izjavil, da bi jo v sprintu brez težav premagal. Potem ko se je sprva šalil, da bi raje dobil njeno številko, je vztrajal, da ga nihče na svetu ne more premagati.

“Še nikoli v življenju nisem izgubil dirke. Zato me ljudje kličejo Speed,” je dejal znani youtuber.

Ko je slišala za komentarje zvezdnika družbenih medijev, je Swoboda izzvala Speeda, naj se z njo pomeri na sprinterski dirki.