V Celju so spet jedli torto in pili šampanjec

Atletika 24. Apr 202512:04 0 komentarjev
Klara Lukan je prejela tudi torto. FOTO: Nik Jarh.

Pri celjskem Kladivarju so po njenem uspehu na evropskem prvenstvu v cestnih tekih pripravili sprejem za Klaro Lukan in njenega trenerja Tevža Korenta.

Potem ko so pred nekaj tedni sprejem pripravili Tini Šutej, ki je marca osvojila srebrni medalji na evropskem in svetovnem dvoranskem prvenstvu, so Celjani včeraj pripravili sprejem za še eno svojo članico, ki je poskrbela za velik uspeh slovenske atletike.

Klara Lukan je pred desetimi dnevi osvojila bronasto medaljo v teku na 10 kilometrov na evropskem prvenstvu v cestnih tekih v Belgiji, včeraj pa so ji v njenem klubu pripravili slavnostni sprejem.

V družbi trenerja Tevža Korenta in predsednika Kladivarja Staneta Rozmana. FOTO: Nik Jarh.

Ob predsedniku in podpredsednici Kladivarja, Stanetu Rozmanu in Zvonki Blatnik, so se ga udeležili tudi podžupan Celja Samo Seničar, nekateri atleti in trenerji celjskega kluba, manjkali pa niso niti najmlajši, nadobudni atleti in atletinje, ki v 24-letni Šentjernejčanki zagotovo vidijo vzornico.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!