Tim Gajser si je že na prvi vožnji VN Italije priboril drugi naslov svetovnega prvaka v elitnem razredu motokrosa.

Tim Gajser je v italijanski Imoli pričakovano potrdil drugi naslov svetovnega prvaka v elitnem razredu MXGP.
Za potrditev naslova za sezono 2019 je Slovenec na prvi dirki potreboval le 13 točk, kar pomeni, da bi moral biti vsaj osmi. Gajser pa je prvo vožnjo končal kot peti in slavje slovenskega motokrosista se je lahko začelo.
Leta 2015 je Gajser postal svetovni prvak v razredu MX2, leto pozneje v svoji prvi sezoni v razredu MGXP pa je prvič osvojil naslov svetovnega prvaka v elitnem razredu.
Tim Gajser is crowned the 2019 MXGP World Champion in Italy ? That's three world titles for the HRC rider! Incredible.#MXGP #MXGPItaly #Motocross pic.twitter.com/GfwUUvgt1V
— MXGP (@mxgp) August 18, 2019
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal