Kožul v kvalifikacijah končal boje v Las Vegasu

Drugi športi 5. Jul 202519:25 0 komentarjev
Deni Kožul
Foto: Luka Kotnik

Slovenski namiznoteniški igralec Deni Kožul je obstal v kvalifikacijah turnirja serije WTT Smash v Las Vegasu. Na turnirju z nagradnim skladom 1,32 milijona evrov je Logatčan kot 15. nosilec kvalifikacij v prvem krogu izgubil proti Egipčanu Mohamedu El Beialiju z 0:3 (-7, -4, -6).

Dvoboj je bil na sporedu v petek, Kožul pa kot 82. igralec svetovne lestvice ITTF ni imel možnosti proti pet mest slabše uvrščenemu tekmecu iz Egipta.

Osemindvajsetletni Kožul je bil edini Slovenec v kvalifikacijah močnega turnirja v prestolnici igralništva in zabave.

V glavnem delu turnirja bo nastopil Darko Jorgić kot osmi nosilec in deveti igralec svetovne lestvice.

V prvem krogu bo predvidoma v noči z nedelje na ponedeljek njegov prvi tekmec južnokorejski predstavnik Lim Jonghoon, 59. igralec sveta.

V ostalih konkurencah Slovencev ni.

Turnir v Las Vegasu bo na sporedu do 13. julija.

Bonus video:

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!