Preobrat prvakov, Kopitarja čakajo zlati vitezi

Drugi športi 19. Mar 202110:10 0 komentarjev
Tampa Bay Lightning
Kim Klement-USA TODAY Sports

Branilci naslova Tampa Bay Lightning so po preobratu prišli do zmage proti Chicagu, ki je povedel že v tretji minuti. V noči na soboto ob 3:00 v živo na SK 1 La Kings z Anžetom Kopitarjem gostijo Las Vegas.

#related-news_0

Že po 130 sekundah igre je za vodstvo Chicaga zadel Mattias Janmark-Nylen in napovedal zanimivo dogajanje. Tampa je z zadetkoma Alexa Killorna in Yannija Gourdeja povedla z 2:1, vendar so gostje pred koncem prve tretjine uspeli izenačiti, ko je v polno meril Dylan Strome.

V drugi tretjini zadetkov ni bilo, v 46. minuti pa je odločilni zadetek za novo zmago aktualnih prvakov zadel Ross Colton, medtem ko je Victor Hedman zatresel še prazno mrežo. Izidi preostalih obračunov spodaj:

Najboljši slovenski hokejist vseh časov Anže Kopitar bo znova na delu nocoj, ko bo z LA Kings gostil zlate viteze iz Las Vegasa. Obračun od 3:00 naprej spremljajte v živo na SK 1.