Dobra predstava Kopitarja za zmago po podaljških

Liga NHL 7. Nov 20175:51 > 6:03
Facebook

Los Angeles Kingsi so se znova zelo dobro odzvali po porazu. Tokrat so v gosteh premagali Anaheim Duckse po podaljšku s 4:3.

Kingsi so se dobro odzvali po porazu proti Nashvillu. Vendar tudi tokrat ni šlo brez podaljška in zelo zanimive tekme.

Kralji so se že v zgodnji fazi tekme znašli v zaostanku z 2:0. Za Duckse sta zadela Jared Boll in Sami Vatanen. V 17. minuti pa je za znižanje poskrbel naš Anže Kopitar, ki je dosegel že svoj osmi zadetek v sezoni.

V drugi tretjini so domačini znova zadeli prvi Rickard Rakell je premagal vratarja LAja. V zadnji minuti pa je znova zadetek priključka zadel letos izvrstni Adrian Kempe.

Sledila je zadnja tretjina, kjer so gostje prišli do izzenačenja že v 36. minuti, ko je tudi po podaji Kopitarja zadetek dosegel Dustin Brown z igralcem več. Do konca rednega dela srečanja zadetkov nismo videli. Znova so na tekmi Kingsov sledili podaljški. Kjer pa so bili igralci iz mesta angelov uspešnejši. V četrti minuti le tega je namreč Nick Shore poskrbel za zmago po podaji Dustina Browna in tudi vratarja Jonathana Quicka.

Los Angeles Kingsi so se s to zmago približali zgolj na točko zaostanka ekipi St. Louis Blues.