Kralji znova poraženi, Kopitar vpisal podajo

Liga NHL 23. Nov 20179:03 > 9:13
Getty Images

Hokejisti Los Angelesa so v noči iz četrtka na sredo doživeli nov poraz v Ligi NHL. V Staples Centru so z 2:1 slavili hokejisti Winnipega.

Gostje so povedli v izdihljajih prve tretjine, ko je osem sekund pred koncem zadel Adam LowryKralji so v drug tretjini pritisnili, a nikakor niso uspeli premagati vratarja gostov Steva Masona, ki se je večkrat izkazal z dobrimi obrambami. Igralci Winnipega so neučinkovitost domače ekipe kaznovali v zadnji minuti druge tretjine, ko je ob igri z igralcem več na 2:0 povišal Finec Patrik Laine.

V zadnji tretjini so gostitelji v šesti minuti vendarle prišli do zadetka. Ob številčni premoči so izpeljali lepo akcijo, ki jo je z zadetkom okronal Tyler Toffoli, med podajalci je bil tudi Anže Kopitar. Los Angeles do konca tekme ni uspel priti vsaj do izenačenja in je tako na zadnjih sedmih tekmah doživel še šesti poraz.