Kralji s pomembno zmago na šesto mesto zahoda

Liga NHL 3. Apr 20189:17 > 9:21
Facebook

Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL zabeležili pomembno zmago v boju za končnico, s 3:1 so premagali Colorado Avalanche. Kralji so tri tekme pred koncem rednega dela na šestem mestu zahodne konference, točko pred sedmim Anaheimom.

Torrey Mitchell je kot prvi v 10. minuti popeljal kralje v vodstvo, Dustin Brown je v 13. povišal na 2:0, med podajalci je bil naš Anže Kopitar. Alexander Kerfoot je na začetku druge tretjine ob igralcu več znižal na 1:2. Po dveh minutah igre v zadnji tretjini je Kyle Clifford postavil končni izid tekme 3:1.

Tri tekme pred koncem rednega dela je Los Angeles na zahodu šesti s 96 točkami, sedmi je Anaheim s 95, a tekmo manj, v igri za končnico zahoda sta le še osmouvrščeni Colorado s 93 in devetouvrščeni St. Louis z 92 točkami.