Blackwood nerešljiva uganka za LA Kingse

Liga NHL 9. Feb 202010:26 > 10:31
Getty Images

Hokejisti Los Angelesa nadaljuje z bledimi predstavami. V noči na nedeljo so izgubili še četrtič zapored in devetič na zadnjih devetih tekmah. Tokrat jih je s 3:0 premagal New Jersey.

Dva zadetka sta padla že v uvodni tretjini, ko sta bila natančna Nikita Gusev in Blake Coleman, končni izid pa je sredi druge tretjine postavil Kyle Palmieri. V vratih New Jerseyja je blestel Mackenzie Blackwood, ki je ustavil kar 37 strelov in drugič zapored ostal nepremagan.

Anže Kopitar je igral 20 minut in sprožil tri strele na gol. Kapetan LA Kingsov je v 33. minuti zapravil kazenski strel.

Los Angeles ostaja prikovan na zadnjo mesto Zahodne konference. Kralji bodo znova na delu že danes, ko jih čaka obračun z NY Rangersi.