Če se po pripravah sezona pozna: Kralji znova slavili

Hokej 4. Okt 20249:04 1 komentar
Anže Kopitar
Anže Kopitar Foto: Profimedia

Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi Anže Kopitar, so v pripravah na novo sezono dosegli novo zmago. V kanadskem Quebecu so se pomerili z Boston Bruins in slavili visoko zmago s 4:1.

Junak večera je bil Quinton Byfield, ki je dosegel hat-trick, enkrat je zadel Adrian Kempe, Kopitar je dodal podajo. Edini gol za kosmatince je dosegel Patrick Brown.

Kralji so na pripravah izgubili le uvodno tekmo z novincem Utahom. Nato so s 3:2 ugnali Las Vegas, z enakim rezultatom še Anaheim, ki so ga dva dni kasneje premagali še s 4:0. Zmaga proti Bostonu je že četrta v nizu. Los Angeles pred začetkom sezone čaka le še ena pripravljalna tekma proti Floridi, novo sezono pa bodo začeli 11. oktobra v gosteh pri Buffalu.

Uradno se bo sezona začela že danes, ko bosta moštvi Buffalo Sabres in New Jersey Devils v Pragi odigrali prvo od dveh tekem v sklopu tako imenovane svetovne turneje.

Anže Kopitar je bil sicer pred začetkom sezone častni gost bejzbolske ekipe Los Angeles Dodgers na tekmi proti Seattle Mariners.

Kako vam je všeč N1? Kaj bi izboljšali?

Dragi bralci in bralke, pomagajte nam izboljšati N1. Kaj pogrešate, kaj vam je všeč, česa ne marate? Pripravili smo kratko anketo o zadovoljstvu bralcev, reševanje traja približno pet minut, anketa pa je anonimna. Povezava do ankete: https://n1slovenija.1ka.si/raziskava-branosti