Winnipeg v zadnji tretjini strl St. Louis

Hokej 31. Jan 20236:55 0 komentarjev
NHL St. Louis Blues Winnipeg Jets

V edini tekmi lige NHL v noči na torek je Winnipeg doma s 4:2 ugnal St. Louis Blues.

Gostje so po zadetkih Jaka Neighboursa v drugi tretjini in Nikite Aleksandrova na začetku zadnje povedli celo z 2:0, a veselje ni trajalo dolgo, saj so Jets v razmaku sedmih minut zadeli trikrat in prišli do preobrata.

Z dvema zadetkoma se je izkazal Kanadčan Josh Morrissey, za končnih 4:2 pa je z zadetkom v prazno mrežo poskrbel Mark Scheifele. Hokejisti St. Louisa pa so izgubili še na peti zaporedni tekmi.

Vratar Connor Hellebuyck je zbral 24 obramb, Kyle Connor in Saku Maenalanen pa sta k zmagi dodala po dve podaji.

Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so tokrat še počivali. Naslednja tekma jih čaka v noči na sredo, ko bodo gostovali pri drugi najboljši ekipi vzhoda in celotne lige, Carolina Hurricanes.