Kopitar do zadetka, LA do poraza

Hokej 24. Apr 20217:27 > 8:52 0 komentarjev
Anže Kopitar
Photo by Ethan Miller/Getty Images

Hokejisti Minnesota Wild nadaljujejo s svojim šovom. Po zmagi s 4:2 nad Los Angeles Kings so prišli do šeste zaporedne zmage. Kraljem ni pomagal niti zadetek Anže Kopitarja.

Kralji so na zadnjih štirih tekmah še tretjič izgubili in zapravili priložnost, da bi se približali četrtemu mestu v zahodni diviziji. Arizona ostaja pet točk pred hokejisti iz Los Angelesa.

Na drugi strani Minnesota melje. Kralje je premagala s 4:2 in tako prišla do šeste zaporedne zmage. Dva gola je pri zmagi divjakov dosegel mladi Rus Kiril Kaprizov. Anže Kopitar je v zadnji četrti z zadetkom domače približal na 2:3, pri napadih za podaljšek pa so prejeli zadetek v prazno mrežo. V 60. minuti je srečanje dokončno odločil Joel Eriksson.

Kopitar je na ledu prebil 23 minut, trikrat streljal na vrata nasprotnika in kot rečeno tudi enkrat zadel. Tako ima v svoji karieri že 994 točk v ligi NHL, le šest točk je oddaljen od tisočice.