Beograjska drama: kako je Partizan zapravil zmago (VIDEO)

Evroliga 24. Okt 20249:39 1 komentar

Medtem ko je Crvena zvezda svojevrsten hit evrolige, pa se v nekoliko slabši koži nahaja mestni tekmec Partizan. Ta je v sredo na dramatičen način vknjižil še tretji poraz.

Potem ko je Partizan v prvih dveh krogih klonil proti Baskonii in Realu, je nato v Beogradu ugnal Bayern in Maccabi, tretjo zmago v nizu pa v 5. krogu lovil proti Virtusu iz Bologne. Varovancem trenerja Željka Obradovića je kazalo zelo dobro. Vodili so večji del tekme, čeprav največ resda le z devetimi točkami naskoka. Gostje iz Italije so prvič povedli v 36. minuti in nikoli niso vodili z več kot točko naskoka. Za nameček je imel nato Partizan dve lepi priložnosti za zmagovalni napad, toda … Končalo se je z rezultatom 70:69. Video je dovolj zgovoren.