Sloukas s trojko za preobrat utišal Carigrad (VIDEO)

Evroliga 24. Okt 202422:45 > 25. Okt 2024 22:39 1 komentar

V 5. krogu košarkarske evrolige so se v petek vsi trije dvoboji končali zelo na tesno. Panathinaikos je na gostovanju pri Fenerbahčeju vodil praktično celoten dvoboj, a sredi zadnje četrtine vodstvo izpustil iz rok. Toda Grki imajo v kadru Kostasa Sloukasa, ki je minuto pred koncem iz težkega položaja zadel trojko za preobrat in tako svojemu moštvu priboril tretjo zmago sezone.

Na drugih dveh petkovih tekmah sta slavila Bayern in Barcelona. Nemci so doma s 84:80 ugnali Olympiacos, medtem ko so bili Katalonci z 90:83 boljši od Asvela.

V četrtek je prvi dve točki v sezoni ob porazu Albe proti Baskonii dosegel Žiga Samar, ki se je po dolgi odsotnosti zaradi poškodbe vrnil v ekipo Berlinčanov.

Virtus iz Bologne je v Beogradu s 70:69 ugnal Partizan. Parižani so presenetili Monačane (87:80), Real Madrid pa je bil zanesljivo boljši od Crvene zvezde s 95:72.