Barca in Olympiakos doma gladko do zmage

Evroliga 20. Mar 20190:04 > 0:14
Twitter

Na zadnjih dveh torkovih tekmah Euroleague so gledalci lahko videli dve zelo zanesljivi domači zmagi. Barcelona je v Španskem dvoboju doma ugnala Gran Canario. Doma pa je Olympiakos visoko nadigral ekipo Bayerna.

Barcelona je pred domačimi gledalci v drugem polčasu zmlela Gran Canario. Prvi polčas je bil nekaj časa še izenačen, potem pa so Katalonci tudi z odličnim metom za tri točke na koncu uspeli s 93:64 ugnati trenutno zadnjo ekipo lige.

Najboljši strelec domače ekipe je bil Kevin Pangos z 19 točkami. Jaka Blažič je v dobrih 20-minutah dosegel 6 točk.

Prav tako večjih težav s svojim nasprotnikom ni imel Olympiacos, ki je v domači dvorani prav tako zanesljivo in zasluženo ugnal nemški Bayern z 89:69. Tekma je bila odločena že po prvem polčasu, ki so ga rdeče-beli dobili s 50:31.

Najboljši strelec domačih je bil Zach Leday s 23 točkami.