Panathinaikos prikoval Galatasaray na zadnje mesto

Evroliga 3. Feb 201719:47 > 19:57
David Ramos, Getty Images

Po 21 krogih košarkarske Evrolige je turški Galatasaray edina ekipa, ki ima 15 porazov. V petek so na svojem igrišču izgubili še proti grškemu rivalu z rezultatom 79:84.

Domača ekipa je bolje začela tekmo in dobila prvo četrtino, prednost pa ohranila vse do konca prvega polčasa, ko je Panathinaikos prevzel popoln nadzor nad obračunom.

Od takrat so bili Grki konstantno v vodstvu, čeprav se je Galatasarayju v nekem trenutku uspelo vrniti. Grki so bili predvsem bolj zbrani v končnici in se tako veselili še 12 zmage v sezoni.

Mike James je bil pri gostih najučinkovitejši z 18 osvojenimi točkami, medtem ko jih je Chris Singleton dodal 15, James Feldeine pa tudi 15, potem ko je nanizal pet zaporednih trojk.

Vladimir Micov je bil eden od najboljših v dresu Galatasarayja, dosegel je 14 točk, medtem ko je Tibor Pleiss dosegel 15 točk.