Cedevita Olimpija do prve zmage v ligi Aba, Krka ostaja brez

Košarka 5. Okt 202419:23 > 23:17 0 komentarjev
Cedevita Olimpija

Košarkarji Cedevite Olimpije so v tretjem krogu lige Aba vendarle prišli do prve zmage. Z 92:82 so ugnali Mornar. Krka je na tretji tekmi doživela še tretji poraz. Tokrat so bili v tesni končnici z 89:87 boljši košarkarji Subotice.

Košarkarji Cedevite Olimpije so v tretjem krogu vpisali prvo zmago v ligi Aba. Na gostovanju v Črni gori so premagali Mornar z 92:82. S tem so potrdili dobro pripravljenost na začetku sezone, ki so jo unovčili tudi z dvema zmagama v uvodnih dveh nastopih v evropskem pokalu.

V prihajajočem tednu bodo Ljubljančani v torek gostovali v Ankari, konec tedna pa se bodo v Tivoliju pomerili s Splitom.

Cedevita Olimpija je odločilno razliko za dve točki naredila v tretji četrtini, ko je z delnim izidom 17:0 prišla do prednosti 71:57.

Prvi strelec ljubljanske zasedbe je bil Derek Ogbeide s 17 točkami (met 7:9), 16 jih je zbral kapetan Jaka Blažič (trojke 3:6), 14 jih je dodal Devin Robinson, 12 pa Dewayne Stewart (trojke 2:3). Devante Jones se je izkazal s 14 podajami.

Kako vam je všeč N1? Kaj bi izboljšali?

Dragi bralci in bralke, pomagajte nam izboljšati N1. Kaj pogrešate, kaj vam je všeč, česa ne marate? Pripravili smo kratko anketo o zadovoljstvu bralcev, reševanje traja približno pet minut, anketa pa je anonimna. Povezava do ankete: https://n1slovenija.1ka.si/raziskava-branosti