Sijajni Dragić premalo za bike

Liga NBA 8. Jan 201410:22 > 10:23

Ljubljana – Goran Dragić je sinoči znova prikazal odlično predstavo, vendar njegovih 21 točk ni bilo dovolj za zmago Phoenixa na gostovanju pri Chicagu. Beno Udrih z New Yorkom do nove zmage.

Goran Dragić še naprej kaže igre vredne nastopa na tekmi vseh zvezd. Slovenski reprezentant je bil tudi tokrat prvi strelec svojega moštva in tekme, toda 21 točk ni bilo dovolj za novo zmago Phoenixa. Sonca so v Chicagu klonila s 87:92. Pri domačih je Taj Gibson dosegel 19 točk in zbral še 10 skokov.

Tekma v vetrovnem mestu je bila napeta vse do konca. Sonca so bila še štiri minute pred koncem, ko je Dragić znižal na 80:84, blizu, nato pa jim je zmanjkalo moči za popolni preobrat.

Phoenix je tokrat zatajil predvsem pri podajah, saj so jih vsi košarkarji skupaj zbrali le 12, kar je najmanj v sezoni.

Veliko več razlogov za veselje je imel Beno Udrih, ki se je z New Yorkom veselil zmage proti Detroitu (89:85). Udrih je v osmih minutah zgrešil vse tri mete iz igre, statistiko je obogatil s skokom in dvema podajama.