Debi Udriha v dresu Memphisa za pozabo

Liga NBA 6. Mar 20149:50 > 10:01

Ljubljana – Beno Udrih je le dočakal prve minute v dresu Memphisa, a v desetih minutah na parketu ni uspel preprečiti poraza svojega moštva proti Brooklynu. Znova blestel Joakim Noah, Carmelo Anthony prekinil niz porazov New Yorka. V noči na petek ekskluzivno na SK 3: San Antonio vs. Miami!

Beno Udrih svoje zgodbe pri Memphisu ni začel najbolje. Potem ko je dve tekmi le spremljal s klopi za rezervne igralce, je na tretji, ko je končno dobil priložnost, ostal brez zmage. Brooklyn je grizlije odpravil s 103:94 in s tem naredil tudi uslugo Phoenixu Gorana Dragića, ki se z Memphisom bori za vstop v končnico.

• NE SPREGLEJTE: V noči na petek ob 2.00 v živo na SK 1: San Antonio Spurs vs. Miami Heat!

Memphis je že po prvi četrtini zaostajal za 11 točk, pred začetkom zadnjega dela pa za kar 28. Za zmago je bil z 21 točkami najzaslužnejši James Johnson. Udrih je na igrišču preživel deset minut in v tem času dosegel dve točki, skok in dve podaji.

Ob Memphisu sta izgubila tudi preostala dva konkurenta Phoenixa v boju za končnico. Dallas je gladko s 100:115 klonil v Denverju, Minnesoto pa je doma ustavil Carmelo Anthony, ki je za prvo zmago New Yorka po sedmih zaporednih porazih prispeval 33 točk.

Omenimo še nov trojni dvojček Joakima Noaha, ki je tretjič v zadnjem mesecu in drugič na zadnjih treh tekmah prišel do trojnega dvojčka. Francoz je ob zmagi Chicaga proti Detroitu s 105:94 prispeval 10 točk, 11 skokov in 10 podaj.

Liga NBA:

Brooklyn Nets : Memphis Grizzlies 103:94 Beno Udrih 10 minut, 2 točki, 2 podaji, 1 skok za Memphis.

Charlotte Bobcats : Indiana Pacers 109:87 Orlando Magic : Houston Rockets 89:101 Washington Wizards : Utah Jazz 104:91 Boston Celtics : Golden State Wariors 88:108 Detroit Pistons : Chicago Bulls 94:105 Milwaukee Bucks : Sacramento Kings 102:116 Minnesota Timberwolves : New York Knicks 106:118 Denver Nuggets : Dallas Mavericks 115:110 Portland Traiblazers : Atlanta Hawks 102:78

Author: Ž. Š., Foto: Getty Images