Golden State proti New Orleansu uspel nadoknaditi -20

Liga NBA 5. Dec 20174:47 > 4:55
Ezra Shaw/Getty Images

Košarkarji Golden State so danes nadoknadili 20. točk zaostanka in s 125:115 ugnali New Orleans Pelicanse. Ob polčasu so se znašli v težkem položaju, a jim je vseeno uspelo. Ob koncu srečanja pa so ostali še brez Stepha Currya, ki se je poškodoval.

V New Orleansu je bilo srečanje izjemno vroče in napeto. Najprej smo videli poškodbo Stephena Currya. Potem pa še bližnje srečanje DeMarcusa Cousinsa in Kevina Duranta.

Pelicansi so igrali brez Anthonya Davisa. Vendar v prvem polčasu ni prav nič kazalo, da bi bili oslabljeni. Domači so namreč odlično zaključili prvi polčas in iz točke prednosti v nekaj minutah prišli na +20, prvaki v tem obdobju niso dosegli niti točke.

A so v drugem polčasu kaj hitro svoje stvari postavili na svoje mesto in že ob koncu tretje četrtine zaostajali samo za tri točke. V zaključku tekme pa so povsem razbili New Orleans.

Najboljši strelec tekme je bil Jrue Holiday, ki je 34. točk. Na drugi strani pa je bil to Curry, ki je kljub poškodbi dosegel 31 točk in dodal še 11 podaj.