Leto zmaja? Dragić v letu 2018 ostaja neporažen

Liga NBA 7. Jan 201823:52 > 23:55
Getty Images/Oscar Baldizon

V razburljivi in napeti končnici tekme Miamija in Utaha, je ekipa iz Floride uspela priti še do svoje četrte zaporedne zmage, Goran Dragić in druščina so v obračunu, ki je imel pridih končnice, slavili s 102:101.

V obračunu na Floridi smo videli intenzivno tekmo in borbo od prve do zadnje minute, zato je imela tekma pridih končnic. Tekmo je odločila čudovita akcija Miamija pet sekund pred koncem tekme, ko je po podaji Gorana Dragića s strani igrišča, Josh Richardson prišel do žoge in po postavljenem bloku Kellyja Olynyka švignil mimo obrambe Utaha in brez težav zaključil za zmago.

Goran Dragić je skupaj s Tylerjem Johnsonom dosegel največ točk za Miami, oba sta jih prispevala 16, Hassan Whiteside je dodal dvojni dvojček s 14 točkami in desetimi skoki. .

Pri Utahu je bil daleč najboljši posameznik novinec Donovan Mitchell, ki je dosegel 27 točk. Miami je tako dosegel še četrto zaporedno zmago, tretjo v letošnjem letu, kar pomeni, da je mesec januar za njih v zadnjih dveh sezonah najboljši, z zmago proti košarkarjem iz Salt Lake Cityja so zabeležili že 11. zaporedno januarsko zmago, niz pa traja vse od sredine januarja 2017.