Miami zapravil lepo prednost in izgubil proti Brooklynu

Liga NBA 20. Jan 20184:02 > 4:05
Twitter

Košarkarji Miami Heat so ponoči v NBA v gosteh na vzhodni obali ZDA doživeli poraz. V dvorani Barclays Center je bila boljša ekipa Brooklyn Nets, ki je s preobratom na koncu slavila s 101:95.

Miami je na tretjem zaporednem gostovanju še drugič izgubil, tokrat je bil boljši Brooklyn, ki je slavil s 101:95.

Vročica je imela tekmo v prvem polčasu pod nadzorom in na polčas odšla s prednostjo 10 točk. Tudi na začetku drugega polčasa so uspeli še povečati prednost in priti na 16 točk prednosti, vendar to je prebudilo domačine, ki jim je v zgolj nekaj minutah uspel priključek na dve točki zaostanka. V zadnji četrtini so domači z nekaj več samozavesti uspeli preiti v prednost in jo na koncu zadržati. To je bil dokaj nehvaležen poraz za Miami, kateremu sedaj sledi še kar nekaj gostovanj.

Junak domače ekipe je bil DeMarre Carrol, ki je dosegel 26 točk. Pri Heatih pa sta bila najbolj razpoložena Hassan Whiteside z 22 točkami in 13 skoki. Goran Dragić pa je v 31. minutah igre dosegel 17 točk ob metu iz igre 6/16, k temu pa je dodal še 4 skoke in prav toliko podaj.