Veteran Tony Parker uničil nemočen Miami

Liga NBA 31. Okt 20188:04 > 8:05
Twitter

Miami je na svoji sedmi tekmi v letošnji sezoni še četrtič izgubil. Tokrat so bili nemočni proti Charlottu, ki jih je ugnal s 125:113.

Miami je na tretji tekmi v štirih dneh še drugič izgubil. Tokrat so klonili na gostovanju pri Charlottu, ki je na koncu povsem zasluženo slavil z 12 točkami prednosti.

Vročica danes ni delovala nič kaj vroče, saj je vodila samo enkrat in bila v zaostanku praktično od samega začetka tekme. Hornetsi so diktirali tempo skozi praktčno vso tekmo in iz minute v minuto povečevali svojo prednost. Po dokaj izenačni prvi četrtini so na odmor odšli s prednostjo 65:55.

Tudi tretja četrtina je gladko pripadla domačim, saj so jo dobili z devetimi točkami prednosti in tekma je bila bolj kot ne odločena. Miami se je v zadnji četrtini sicer razigral v napadu in vsaj malce omilil poraz.

Pri domačih je blestela francoska naveza Tony Parker – Nicolas Batum, skupaj sta namreč dosegla 44 točk.

Dokaj neraspoložen je bil danes Goran Dragič, ki je v 24-ih minutah dosegel devet točk, zbral je še štiri asistence in en skok.