Neymar & Co. uživali v mojstrovinah LeBrona

Liga NBA 13. Nov 201310:22 > 10:22

Ljubljana – Miami Heat so sinoči pred očmi Neymarja in ostalih članov brazilske nogometne reprezentance s 118:05 odpravili Milwaukee Bucks in prišli do pete zmage v sezoni. LA Lakers odpravili New Orleans Pelicans.

Milwaukee Bucks niso imeli nikakršnih možnosti. Aktualni prvaki so že po tretjem porazu v sezoni proti Bostonu tokrat zaigrali kot prerojeni. Večino dela so opravili v tretji četrtini, v kateri je Miami povedel s 85:62, nato pa tekmo le še mirno pripeljali do konca. Pri vročici je bil znova najučinkovitejši LeBron James, ki je srečanje končal pri 33 točkah. Slab učinek Dwayanea Wadea (8 točk) sta nadomestia Michael Beasley (19) in Mario Chalmers (15).

Novo zmago so vpisali tudi LA Lakers, ki so bili s 116:95 boljši od New Orleans Pelicans. Jezerniki so tako prekinili niz dveh zaoprednih porazov in prišli do četrte zmage v sezoni. Za zmago je bil z 21 točkami najzaslužnejši Jordan Hill, metem ko je pri poražencih izstopal Nick Young (15).

Dallas Mavericks so s 105:95 ugnali Washington Wizards. Dirk Nowitzki je z 19 točkami na večni lestvici najboljših strelcev na 16. mestu prehitel Jerryja Westa. Nemec je v 16 letih dosegel 25.197 točk.

Na zadnji tekmi večera so Golden State Warriors s 113:95 premagali Detroit Pistons.

Naslednji prenos lige NBA v noči na soboto
Konec tedna boste v ligi NBA znova lahko uživali tudi na Sport Klubu. V noči na soboto si ob 2.00 ekskluzivno na SK 1 oglejte obračun Denverja in Minnesote.

Liga NBA:

Miami Heat : Milwaukee Bucks 118:95Golden State Warriors : Detroit Pistons 113:95Dallas Mavericks : Washington Wizards 105:95Los Angeles Lakers : New Orleans Pelicans 116:95

Author: Ž. Š., Foto: Getty Images