Odlični Jokić premalo za zmago Denverja

Liga NBA 26. Dec 20197:02 > 7:05
Getty Images/Steve Dykes

New Orleans je prekinil sijajni niz Orlanda, ki je izgubil po sedmih zaporednih zmagah (100:112).

Goste iz Louisiane je do zmage popeljal Brandon Ingram, ki je dosegel kar 31 točk in dodal še sedem skokov. Odlično tekmo je odigral tudi Jrue Holiday (20 točk in osem podaj).

Pri domačih je dvojni dvojček vpisal Nikola Jokić (23 točk, 10 skokov in štiri podaje), ob njemu pa sta bila razpoložena samo še Jerami Grant (17 točk) in Gary Harris (15 točk).

New Orleans je zmago dokončno potrdil v končnici tekme, gostje pa so že pred tem skoraj ves čas vodili. Pri rezultatu 95:99 jim je uspel niz 13:2, s katerim so povedli za 15 točk in si dokončno zagotovili zmago.

Denver je za božič razočaral domače navijače in ni uspel upravičiti vloge favorita. Za gostitelje je to bil deveti poraz v sezoni, za New Orleans pa šele deveta zamga letos.

Poglejte si vse rezultate in lestvici Lige NBA.