Barcelona si želi napadalne vrste za prihodnost okrepiti s kolumbijskim reprezentantom v vrstah Liverpoola, poroča BBC, a naj bi Angleži Kataloncem jasno sporočili, da iz te moke ne bo kruha.
V sredo je v stik s predstavniki Liverpoola stopil športni direktor Barcelone Deco in se pozanimal o morebitnem prestopu Luisa Diaza, za katerega naj bi zanimanje kazali tudi klubi iz Savdske Arabije.
Angleži so nekdanjemu izjemnemu vezistu jasno sporočili, da 28-letnika nimajo namena prodati, poroča BBC. “Viri iz kluba so za BBC Sport povedali, da kolumbijski reprezentant Diaz, eden ključnih igralcev Liverpoola pri osvojitvi naslova v pretekli sezoni, ni naprodaj,” so zapisali.
28-letnik se je Liverpoolu pridružil iz Porta januarja 2022 in ima pogodbo z rdečimi sklenjeno do leta 2027. V prvenstvu je v sezoni 2024/25 dosegel 13 zadetkov in prispeval sedem asistenc.
Daaz torej ostaja del načrtov Arneja Slota za prihodnjo sezono, Liverpool pa naj bi ga bil pripravljen prodati zgolj v primeru, če bi igralec sam izrazil željo po odhodu.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal



Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!