Temperatura pred nedeljskim el clasicom, ki ga bosta na stadionu Santiago Bernabeu odigrala Real Madrid in Barcelona, hitro narašča. Da bo spektakel še nekoliko bolj začinjen je poskrbel zvezdnik gostov Lamine Yamal.
Lamine Yamal kljub mladosti kar kipi od samozavesti.
Španski krilni napadalec je ta teden, pred pomembno nedeljsko tekmo na Bernabeu, sodeloval v novi Youtube atrakciji “Kings League”, ki je namenjena temu, da nogomet približajo mlajši španski populaciji. Yamal je v omenjeni ligi ta teden s svojo ekipo “La Capital” tekmoval proti vplivnežu Ibaiju Llanosu ter njegovo ekipo Porcinos primerjal z Real Madridom.
“Kradejo, se prizožujejo, to pač počno,” je izstrelil najstnik in poskrbel za burne reakcije vseh prisotnih.
Llanos se je kot velik navijač kraljevega kluba počutil napadenega in dejal: “Čakaj, Real krade?!” Yamal je z gesto in širokim nasmeškom nakazal, da trdno stoji za svojimi besedami in dodal: “Dobro človek, daj no.”
Besede bodo v času do nedeljskega derbija zagotovo dosegle slačilnico Reala in vse navijače Reala, tako da se nam obeta res spektakularno srečanje.
Bonus video:
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal








Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje