Manchester City le remiziral, Arsenal po 22 letih znova prvak Anglije (VIDEO)

Nogomet 19. Maj 202622:25 > 22:29 4 komentarji

Manchester City je v predzadnjem krogu angleškega nogometnega prvenstva v gosteh proti Bournemouthu zgolj remiziral (1:1) in tako ostal tudi brez teoretičnih možnosti za naslov prvaka. Tega je po kar 22 letih čakanja osvojil londonski Arsenal, ki je v ponedeljek z 1:0 ugnal Burnley. Preberi več