Saga okrog uradnega imenovanja novega trenerja Maribora naj bi se danes vendarle končala. Boštjan Cesar prevzema nekdanje prvake.
Treninge Maribora sta med reprezentančnim premorom vodila Aleš Mertelj in Željko Filipovič. Vseskozi je bilo sicer jasno, da je to zgolj začasna rešitev do prihoda naslednika Anteja Šimundže, ki je minuli torek s skopo klubsko izjavo tudi uradno zapustil Ljudski vrt. A datum uradnega ustoličenja se je vendarle zamikal iz dneva v dan. Kot vse kaže, do danes.
Po naših informacija bo namreč trening vijoličastih pred skorajšnjim nadaljevanjem prvenstva že vodil Boštjan Cesar. Ljubljančan, donedavni pomočnik reprezentančnega selektorja Matjaža Keka, se je minuli teden mudil v Turčiji, torej pri predstavnikih finančnih investitorjev mariborskega kluba. Njegovega imena v štajerski prestolnici doslej niso komentirali. To naj bi se torej spremenilo danes.
Boštjan Cesar, katerega prihod v Maribor dviguje nemalo pragu, tako v mestu ob Dravi kot tudi v Ljubljani in širšem reprezentančnem okolju, naj bi na klopi drugouvrščene ekipe Prve lige Telemach debitiral v nedeljo. Maribor bo takrat gostoval pri Bravu. Sledi pa niz izjemno zahtevnih in za klub pomembnih tekem – gostovanje pri Muri, nato domača tekma z Radomljami, že 9. novembra pa derbi z Olimpijo.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal




Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje