Je Marcus Thuram pol človek – pol strupenjača?

Bundesliga 20. Dec 20209:44 > 13:49 0 komentarjev
Lars Baron, Getty Images

Na tekmi med Hoffenheimom in Borussio iz Mönchengladbacha smo videli neljube prizore, ki ne sodijo na športna prizorišča.

Včerajšnje srečanje Bundeslige med Hoffenheimom in Borussio Mönchengladbach bo šlo v arhive kot zmaga za modro-bele, ki so z igralcem več v gosteh slavili 2:1, si bomo pa ljubitelji nogometa tekmo zapomnili zlasti po incidentu v 79. minuti.

Tedaj je pri rezultatu 1:1 francoski nogometaš, član Borussie, Marcus Thuram, ob kreganju s Stefanom Poschom, slednjega pljunil v obraz in si prislužil rdeč karton. Posch jo je odnesel z rumenim kartonom, bi mu pa lahko kar takoj dali nominacijo za oskarja, saj se je po bližnjem srečanju zgrudil, kot da ima francoski napadalec v ustih strup celinskega tajpana.

Hoffenheim je zadnjih 10 minut z igralcem več izvrstno vnovčil in prek Ryana Sessegnona prišel do zmage v izdihljajih tekme.