Šeškov “šah-mat” Bavarcem (VIDEO)

Bundesliga 28. Sep 202417:50 > 18:27 0 komentarjev

Slovenski nogometni zvezdnik Benjamin Šeško je na tekmi 5. kroga nemške bundeslige dosegel dva gola za Leipzig in s tem izdatno pomagal svoji ekipi do zmage proti Augsburgu (4:0). Bavarsko ekipo je "Beni" šokiral na začetku srečanja, ko je zadel v razmaku petih minut.

Benjamin Šeško je v bundesligi do današnje tekme imel še prazno strelsko statistiko, a je to zelo hitro popravil v obračunu z bavarsko ekipo.

Prvič je zadel v 11. minuti, ko je po podaji Loisa Opende prišel do žoge na 25 metrih in po dveh korakih silovito udaril, žoga pa je končala v mreži. Le štiri minute zatem je bilo 2:0, Zasavec je žogo po podaji Davida Rauma v kazenski prostor z glavo preusmeril v gol.

Že takoj na začetku drugega dela je za Leipzig zadel še Openda in potrdil zmago saškega kluba. Za piko na i je zadel še Xavi Simons v 57. minuti. Leipzig je zdaj začasno drugi z 11 točkami, Bayern jih ima s tekmo manj 12.