De Ligt: Težko je, to bo popolnoma spremenilo sezono

Liga prvakov 10. Mar 202110:57 0 komentarjev
Matthijs de Ligt
REUTERS/Massimo Pinca

Branilec Juventusa Matthijs de Ligt je s težavo sprejel torkov izpad Juventusa iz lige prvakov.

Stara dama je doma po podaljšku s 3:2 ugnala Porto, a to ni bilo dovolj za napredovanje, saj je Porto na prvi tekmi na Portugalskem slavil z 2:1.

Težko je. Zavedamo sem, da bo to povsem spremenilo sezono. Želeli smo iti do konca, a smo izpadli že marca. To bo težko sprejeti,” je po tekmi razlagal De Ligt.

Juve je v torek povsem razočaral. Italijanski velikan je od 54. minute igral z igralcem več, a tega ni znal izkoristiti.

Vedno je težko, ko izpadeš na tak način. Porto je povedel, mi pa smo šele nato začeli igrati. Bilo je prepozno. V drugem polčasu smo imeli priložnosti, a žoga ni želela v gol. Zahteven večer za nas,” je še dodal nizozemski štoper.

Naj vas spomnimo, da je serijski italijanski prvak že v prejšnji sezoni iz lige prvakov izpadel v osmini finala.