Olimpija brez večjih težav izločila Domžale (VIDEO)

Nogomet 25. Sep 202415:20 > 19:57 1 komentar
Domžale - Olimpija

V drugem krogu pokala Pivovarna Union je Olimpija s 3:0 odpravila Domžale in se tako zanesljivo prebila v naslednji krog pokalnega tekmovanja.

Obračun ob Kamniški Bistrici se je začel zelo taktično, na začetku si nobena ekipa ni pripravila resnejše priložnosti, čeprav so bili nekoliko podjetnejši nogometaši Olimpije.

Ključni trenutek tekme se je zgodil v 34. minuti, ko je bil izključen Lovro Grajfoner. Domžale so tekmo nadaljevale le z deseterico, kar so hitro izkoristili zmaji, ki so povedli v 36. minuti, ko je Mario Krstovski premagal lastnega vratarja.

Dobrih šest minut kasneje so se drugega zadetka razveselili varovanci Victorja Sancheza. Lepo akcijo je zaključil Raul Florucz.

Tudi nadaljevanje srečanja je delovalo zelo umirjeno. V 70. minuti je za 3:0 s prostega strela znova zadel Florucz.

Do konca tekme sta si obe ekipi pripravili še nekaj priložnosti, a do spremembe izida ni prišlo.

Zanesljiva tudi Maribor in Celje

Danes sta bila na delu še dva slovenska prvoligaša. Celjani so s 3:0 odpravili Dravinjo, Maribor pa je s 4:0 premagal Marjeto.

Konec tekme.

70. minuta: GOOOL! Še tretji zadetek Olimpije. Prosti strel je odlično izvedel Raul Florucz, Avstrijec pa je presenetil vratarja Domžal.

60. minuta: Nadaljevanje tekme je za zdaj povsem umirjeno. Zmaji nadzorujejo srečanje.

Začetek drugega polčasa.

Konec prvega polčasa.

42. minuta: GOOOL! Še drugi zadetek Olimpije, znova je dišalo po avtogolu, toda zadetek je pripisan Raulu Floruczu.

36. minuta: GOOOL! Olimpija je hitro izkoristila številčno premoč, potem ko je bil v 34. minuti izključen Lovro Grajfoner. Po podaji iz kota je Mario Krstovski premagal lastnega vratarja.

25. minuta: Za zdaj spremljamo izredno taktičen obračun, nekoliko podjetnejši so nogometaši Olimpije.

Začetek tekme.

Enajsterici:

Ker gre šele za drugi krog pokalnega tekmovanja, bo obračun potekal pod okriljem Medobčinske nogometne zveze Ljubljana.