Albanci v 95. minuti do točke proti Hrvaški (VIDEO)

Euro2024 19. Jun 202417:06 1 komentar

V drugem krogu skupinskega dela evropskega prvenstva 2024 smo v skupini B videli izjemen obračun Hrvaške in Albanije, ki se je po drami končal z izidom 2:2.

Albanci so zgodaj povedli, a je Hrvaška po slabši igri v prvem polčasu po odmoru stopila na plin in dosegla dva gola v dveh minutah za popoln preobrat. Zdelo se je, da je vse odločeno, ko se je za avtogol, ki je Hrvaški zagotovil vodstvo, odkupil Klaus Gjasula in šokiral favoriziranega nasprotnika.

Hrvaški boj za napredovanje je zdaj močno otežen, saj imajo po dveh krogih, enako kot Albanija, le točko, v zadnjem krogu pa se bodo pomerili z Italijo, medtem ko Albance čaka Španija. Španija in Italija se bosta v derbiju skupine B pomerili šele v četrtek ob 21. uri.

Celoten spored evropskega prvenstva si lahko ogledate tukaj.