Remi, ki je osrečil tako Romune kot Slovake (VIDEO)

Euro2024 26. Jun 202420:02 0 komentarjev

Tekma v skupini E med Slovaki in Romuni v Frankfurtu se je končala z neodločenim izidom 1:1, kar je osrečilo obe reprezentanci, ki se veselita uvrstitve v osmino finala evropskega prvenstva.

Tekma med Slovaško in Romunijo, ki jo je zaznamoval tudi močan naliv, se je končala brez zmagovalca, kar je ustrezalo obema reprezentancama, ki se tako veselita preboja v osmino finala. V tekmo so sicer bolje vstopili Slovaki, ki so povedli v 24. minuti, ko je z glavo zadel Ondrej Duda. A že kmalu je sledil odgovor Romunov. Ti so le 13 minut pozneje izenačili, potem ko je bil iz najstrožje kazni natančen Razvan Marin.

Čeprav je bil predvsem začetek drugega polčasa izjemno dinamičen in je postregel s številnimi priložnostmi na obeh straneh, pa je na koncu ostalo pri neodločenem izidu 1:1 in delitvi točk.

Iz skupine E so, po vrstnem redu, napredovali Romunija, Belgija in Slovaška.