print screen

Nogometaši Istanbul Basaksehirja so z zadetkom Dembe Baja povedli v 13. minuti obračuna proti Manchester Unitedu v tekmi tretjega kroga skupine H Lige prvakov. Ob tem se sprašujemo, kaj je počela obramba rdečih vragov?!

Demba Ba je žogo dobil na sredini igrišča in neoviran stekel proti vratom Deana Hendersona.

Vsi nogometaši Manchester Uniteda so bili v tistem trenutku 35 metrov od vrat domačih, kar je Edin Višća izkoristil za podajo izkušnemu soigralcu, ki mu ni bilo težko premagati angleškega čuvaja mreže.

Turki so po novi napaki gostujoče obrambe znova zadeli v 40. minuti, ko je v polno meril Višča, na koncu pa presenetljivo slavili z 2:1. Edini zadetek za United je v 43. minuti dosegel Anthony Martial.