As: Bayern oškodovan za dve enajstmetrovki

Liga prvakov 1. Maj 201823:04 > 23:06
David Ramos/Getty Images

Po pisanju španskega asa naj bi turški glavni sodnik Cuneyt Cakir na včerajšnji drugi polfinalni tekmi nemški Bayern oškodoval za dve enajstmetrovki.

Real Madrid je včeraj pred domačimi gledalci zdržal vse pritiske in se s skupnim rezultatom 4:3 uvrstil v veliki finale Lige prvakov, ki bo v Kijevu. Danes bo znan tudi njihov nasprotnik.

Dvakratni strelec za Real je bil Karim Benzema, po en gol pa sta za Bayern zabila James Rodriguez in Joshua Kimmich.

Po prikazanem na Santiagu Bernabeu je bil Bayern za odtenek boljši nasprotnik in bi lahko tudi prišel do zmage, a so imeli na drugi strani tudi Madridčani svoje priložnosti, najlepšo je zapravil Cristiano Ronaldo, ki v tokratnem polfinalu presenetljivo ni bil najbolj razpoložen.

Španski časnik “As” poroča, da je bil nemški Bayern močno oškodovan za dve enajstmetrovki, ki ju Cuneyt Cakir ni dosodil.

Prvič bi to zagotovo moral storiti v sodniškem podaljšku prvega polčasa, ko je žoga v roko zadela Marcela.

Drugič pa bi se to po mnenju časnika moralo zgoditi v 52. minuti, ko naj bi Robert Lewandowski padel pod prekrškom Sergia Ramosa, druga situacija je bila veliko bolj dvomljiva kot prva.