Delitev točk na stadionu Juventus

Liga prvakov 5. Nov 201323:09 > 06. Nov 2013 9:50

Torino – Derbi četrtega kroga skupinskega dela Lige prvakov, se je končal z izidom 2:2. Prvi polčas je pripadel nogometašem Juventusa, ki so povedli v zaključku prvega polčasa, ko je bil iz 11. metrov uspešen Arturo Vidal. Tudi sicer so bili nogometaši “stare dame” v prvem polčasu boljši nasprotnik.

Vendar se je to na začetku drugega dela spremenilo in Real je z agresivnejšo igro uspel priti do popolnega preobrata. Zadela sta oba najdražja nogometaša “galaktikov,” Cristiano Ronaldo in Gareth Bale, Xabi Alonso pa je poleg tega še stresel okvir vrat. Remi je domačim zagotovil Fernando Llorente, ki je izkoristil napako Raphaela Varana, ki je zagrešil tudi kazenski strel v prvem polčasu.
Prvo mesto je sedaj Torinčanom nedosegljivo, napredovanje pa bodo iskali na tekmah proti Galatasarayu in Köbenhavnu, ki sta se pomerila na drugi tekmi skupine B, zmaga pa je ostala na Danskem.
Svoj potencial je pokazala naveza v napadu Manchester Citya, saj sta za zmago s 5:2 proti CSKA-ju vse zadetke dosegla Sergio Agüero in Alvaro Negredo (3).
Nekoliko sta svoj vtis popravili moštvi Viktorie iz Plzna in Anderlechta, ki sta se tokrat veliko bolje kosala z Bayernom oz. PSG-jem. Anderlecht je v Parizu ostal celo neporažen, Bavarci pa so proti Čehom zabeležili minimalno zmago.
Naj vas spomnimo še, da si lahko jutrišnjo tekmo med Barcelono in AC Milanom, ogledate v neposrednem prenosu na Sport Klubu 1!