Menedžer Manchester Uniteda Jose Mourinho je v svojem stilu ocenil poraz Argentine proti Hrvaški.

Portugalec se je obregnil predvsem ob vratarja Willyja Caballera, ki je bil povsem nemočen proti razigranim Hrvatom, po veliki neumnosti pa našim južnim sosedom poklonil prvi zadetek, pod katerega se je podpisal Ante Rebić.
“Caballero ali jaz v golu? Razlike ne bi bilo, ker bi tudi jaz ubranil tisto, kar je ubranil Caballero,” je Jose Mourinho dejal za RT.
Argentina je po porazu proti Hrvaški v težkem položaju, saj bo ob zmagi proti nigeriji v zadnjem krogu skupinskega dela za napredovanje potrebovala tudi zmago vatrenih proti Islandiji.
Selektor Hrvaške Zlatko Dalić je po veličastni zmagi proti dvakratnim svetovnim prvakom že napovedal, da bo proti severnjakom na igrišče poslal igralce, ki za prva dva dvoboja niso bili v prvem planu.
https://twitter.com/utdxtra/status/1009900518813130753
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal