Hat-trick En-Nesyria: Sevilla zrušila Sociedad

La liga 9. Jan 202116:43 0 komentarjev
REUTERS/Stephane Mahe

Nogometaši Seville so na derbiju 18. kroga La Lige z rezultatom 3:2 in tremi goli Youssefa En-Nesyria premagali Real Sociedad.

Štiri od petih golov v Andaluziji smo videli v prvih petnajstih minutah. En-Nesyri je v četrti minuti svojo ekipo popeljal do vodstva, a je Diego Carlos z avtogolom izenačil zgolj minuto kasneje.

Znova je bil maroški napadalec natančen v sedmi minuti in vodstvo vrnil Sevilli. V 14. minuti pa je za 2:2 gol dosegel Alexander Isak.

Končnih 3:2 je v 46. minuti postavil En-Nesyri potem, ko je izkoristil podajo Lucasa Ocamposa in tako Sevilli prinesel deveto zmago v prvenstvu.

Sevilla je s 30 točkamo na šestem mestu. Enako število točk ima tudi petouvrščeni Sociedad, a ima tri tekme več.