Elšnik in Drkušić na San Siru visoko poražena (VIDEO)

Evropa 1. Okt 202422:00 > 22:58 0 komentarjev

Nogometaši Crvene zvezde so na tekmi drugega kroga lige prvakov vpisali še drugi poraz. Od njih je bil v Milanu s 4:0 boljši Inter.

Potem ko jih je v Beogradu z 1:2 ugnala lizbonska Benfica, so nogometaši Crvene zvezde v elitni ligi prvakov morali premoč priznati še Interju iz Milana. Italijanski prvaki na domačem San Siru niso imeli pretirano zahtevne naloge, saj so dvoboj dobili prepričljivo. Mrežo gostov, za katere sta v začetni postavi zaigrala oba Slovenca – Timi Max Elšnik in Vanja Drkušić, so načeli že v enajsti minuti, ko je s prostega strela mojstrsko zabil Hakan Calhanoglu.

Beograjčani so imeli v nadaljevanju nekaj lepih priložnosti za izenačenje, a bili v napadu premalo zbrani. Kazen je sledila v drugem delu, ko so nerazzurri njihovo mrežo zatresli še trikrat. V 59. minuti je bil uspešen Marko Arnautović, v 71. Lautaro Martinez, končni izid pa je po prekršku Drkušića v lastnem kazenskem prostoru iz najstrožje kazni postavil Mehdi Taremi.