Napoli spet v ligi prvakov

Nogomet 15. Maj 20268:29 > 17. Maj 2026 16:52 0 komentarjev

Nogometaši Napolija bodo tudi v naslednji sezoni igrali v ligi prvakov. To so si dokončno zagotovili z zmago v predzadnjem, 37. krogu, ko so bili s 3:0 v gosteh boljši od zadnjeuvrščene Pise in tako ostali najbližji zasledovalci Interja, ki si je že pred časom zagotovil naslov. Preberi več