Real z dvema goloma Isca do zmage nad Espanyolom

La liga 1. Okt 201722:24 > 22:26
Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Na zadnji tekmi španske la lige je madridski Real na domačem stadionu premagal Espanyol z 2:0. Oba zadetka je dosegel Isco.

Zinedine Zidane je imel kot že vso letošnjo sezono znova težave s sestavo začetne enajsterice. Manjkali so namreč Bale, Benzema, Carvajal, Hernandez, Kovačić in Marcelo. Tako je danes denimo na desnem boku priložnost dobil Maročan Hakimi, v napadu pa sta skupaj z Ronaldom začela Isco in Asensio.

Real je v prvem polčasu povsem dominiral na terenu in imel vse v svojih nogah, Espanyol je bil stisnjen na svojo polovico. Prvič pa so klonili v 30. minuti, ko je po podaji Ronalda zadetek dosegel Isco.

Espanyol se v drugem polčasu kljub zaostanku ni predal in iskal svoje možnosti tudi pred vrati Reala, vendar jim ni uspelo nič konkretnega. Je pa zato znova uspelo Iscu v 71. minuti po podaji Asensia postaviti končni rezultat tekme 2:0.