Nora tekma v Las Palmasu brez zmagovalca

La liga 17. Dec 201720:36 > 20:47
Gett Images/ Laurence Griffiths

Na tretji nedeljski tekmi španske La lige se je izjemno zanimiv obračun med Las Palmasom in Espanyolom končal z 2:2. Domači pa so imeli v 94. minuti na voljo tudi enajstmetrovko, ki pa so jo zapravili za popoln preobrat.

Prvi polčas v Las Palmasu je pripadel gostom, ki so vodili že z 2:0. Oba zadetka za goste je zabil Gerard Moreno najprej v 19. in potem še v 41. minuti.

V drugem polčasu se je zdelo, da bo Espanyol prišel do lahke zmage proti nebogljenemu Las Palamasu, ki pa je imel drugačne načrte. V 80. minuti je za znižanje zadel Loic Remy. Za izenačenje je devet minut pozneje zadel Jonathan Calleri. Domačini so imeli v 95. minuti celo priložnost priti do popolnega preobrata vendar je Jonathan Viera zapravil enajstmetrovko in nekoliko pokvaril veselje svoji ekipi in navijačem.

Las Palmas tako še naprej ostaja na zadnjem mestu španske La lige.