CDR: Barca na prvi tekmi na kolenih proti Sevilli

La liga 23. Jan 201923:36 > 23:42
Aitor Alcalde, Getty Images

Na prvi četrtfinalni tekmi španskega pokala je Sevilla pred domačimi gledalci z 2:0 ugnala Barcelono in si pred prvo tekmo na Camp Nou priigrala zelo lepo prednost.

Barcelona je tekmo začela z zelo močno premešano enajsterico. Izven kadra je tokrat ostal prvi zvezdnik Leo Messi, na klopi pa sta obsedela Luis Suarez in Coutinho. V dresu Kataloncev pa je debitiral v konici napada Kevin Prince Boateng.

Sevilla je vse skupaj znala izkoristiti in dobiti prvo tekmo četrtfinala. V drugem polčasu sta za Andaluzijce zadela Pablo Sarabia v 58. minuti in Ben Yedder v 76. minuti za končnih 2:0.

Zmaga z dvema zadetkoma prednosti in nedotaknjena mreža Sevilli prinašata lepe možnosti, da izloči Barco in se uvrsti v polfinale.