Barca proti Gironi do osme zaporedne zmage

La liga 27. Jan 201917:44 > 18:05
Twitter

Barcelona je v 21. krogu španske La Lige prišla do osme zaporedne zmage v La Ligi. V gosteh so z zadetkoma Nelsona Semeda in Lea Messija z 2:0 ugnali Girono.

Katalonci so tekmo začeli odično, saj so povedli že v 8. minuti, ko je do odbite žoge prišel Nelson Semedo in jo s strelom ob vratnici poslal v mrežo za vodstvo in svoj prvi gol v španski La Ligi.

V nadaljevanju tekme so nogometaši Girone poizkušali priti do izenačenja, vendar se je nekajkrat z obrambami izkazal Ter Stegen.

Na začetku drugega polčasa pa odločilni trenutek tekme, ko je Bernanrdo Espinosa dobil še drugi rumeni karton in moral predčasno v garderobo. Od takrat dalje je Barca nadzirala obračun in si z zadetkom Lea Messija v 68. minuti zagotovila mirno končnico.

Katalonci so na lestvici znova ušli Atleticu na pet točk prednosti.