Canales iz enajstmetrovke šokiral Atletico Madrid

La liga 3. Feb 201918:03 > 18:07
Aitor Alcalde Getty Images Sport

Nogometaši Betisa so na domačem igrišču z minimalnih 1:0 ugnali drugouvrščeni Atletico Madrid, ki je iz rok izpustil lepo priložnost, da se približa Barceloni.

Real Betis je pred domačimi gledalci prišel do zelo pomembne in sladke zmage. Z zadetkom iz enajstmetrovke so z 1:0 ugnali neprepričljivi Atletico Madrid. Zeleno-beli so se s to zmago zavihteli na šesto mesto. Atletico Madrid pa je izpustil priložnost, da bi se Barceloni približal na samo tri točke zaostanka.

Junak tekme je bil Sergio Canales v 65. minuti, ko zadel z bele točke in premagal našega Jana Oblaka, potem, ko je Filipi Luis igral z roko v svojem kazenskem prostoru.

Atletico Madrid za katerega je danes debitiral tudi Alvaro Morata je deloval neprepričljivo. Najlepšo priložnost so rdeče-beli zapravili v 67. minuti, ko je Griezmann zatresel vratnico.