Naveza Kroos-Ramos Realu prinesla zmago nad Malago

La liga 21. Jan 201717:27 > 17:39
Denis Doyle, Getty Images

Nogometaši Reala so v 19. krogu La Lige doma z 2:1 premagali Malago.

Real je povedel v 35. minuti, ko je zadel Sergio Ramos. Toni Kroos je izvedel kot, branilec pa je skočil in žogi spremenil smer v mrežo.

Samo štiri minute kasneje se je stalni španski reprezentant veselil že drugega zadetka, a je stranski sodnik ocenil, da je bil Ramos tokrat v prepovedanem položaju.

V 43. minuti je spet udaril odlični tandem Kroos-Ramos: Nemec je izvedel prosti strel, Ramos je ustavil žogo in jo nato ustrelil nizko ter po sredini gola za 2 proti 0. Ramos ima po 11 tekmah na kontu 4 gole.

Najboljši nogometaš domačih, Cristiano Ronaldo je bil skoraj neopazen, sicer je v drugem polčasu ustvarjal priložnosti, vendar ni uspel zadeti.

V nadaljevanju so se igralci Reala sprostili, celo malce preveč, zato je sledila kazen v obliki gola gostov. Malaga je v 63. minuti prek Juanpija znižala na 2:1, kar je bil tudi končni rezultat.