Koeman: Prvi polčas najboljši polčas v sezoni

La liga 17. Dec 202011:49 0 komentarjev
Ronald Koeman
David Ramos/Getty Images

Trener Barcelone Ronald Koeman je ocenil, da je njegova ekipa odigrala najboljši polčas v sezoni in povsem zasluženo premagala Real Sociedad z 2:1.

Barcelona je po preobratu prišla do pomembne zmage proti Realu iz Sociedada. “S takšnim odnosom bomo prišli tja, kamor moramo biti,” je bil zadovoljen Ronald Koeman.

Prvi polčas je bil najboljši, ki smo ga odigrali v letošnji sezoni. V drugem delu tekme so oni igrali odlično. Nemogoče je nadzorovati tekmo vseh 90 minut, toda pokazali smo pravi odnos. Zaslužili smo zmago,” je dodal Nizozemec.

Barcelona je po zmagi napredovala na peto mesto na lestvici in za vodilnim triom (Atletico Madrid, Sociedad in Real Madrid) zaostaja šest točk. “Veliko tekem je še ostalo. Veliko se lahko še zgodi, veliko pa je odvisno od nas,” je zaključil Koeman, ki bo v naslednjem krogu La lige z Barcelono gostoval pri Valencii.